Home
De School
Fotoalbum
Schoolgids
Scheepsjournaal
Het Team
OR/MR/GMR
Links
Contact/Aanmelden
 
 
 
 
 
 
 
O.b.s. De Driemaster

Pietersweer 32
3371 PN H’veld-Giessendam tel: 0184-614313

Bellefleur 8
3371 NA H’veld-Giessendam tel: 0184-611088

 

Mist u iets? Werkt er iets niet?
Mail de webmaster>>

 

Het Nationaal Schoolontbijt

Op 5 november stroomden de klassen al snel vol met hongerige kinderen. Ze konden haast niet wachten om te beginnen met het heerlijke schoolontbijt, dat die dag al vroeg was binnengebracht door de ouders van de OR. Overal hing de geur van vers brood en dus zat iedereen om half 9 te genieten van een lekker en vooral gezond ontbijt.

Uit onderzoek is gebleken dat slechts 20% van de jeugd regelmatig ontbijt. Dat vinden we op school erg jammer. Gezond ontbijten is namelijk heel belangrijk. Als je slecht of niet ontbijt, is de kans groot dat je je niet zo goed kan concentreren en maak je sneller fouten.Ook krijg je een groot deel van de goede stofjes (vitaminen, mineralen, vezels, vocht) binnen die je lichaam nodig heeft. En ontbijten is ook belangrijk om een gezond gewicht te houden.

Elke klas kreeg een pakket voor een gezond ontbijt. Er waren volop witte en bruine broodjes, krentenbollen en boterhammen. Dan kon je kiezen tussen vruchtenhagel, fruitstroop, smeerkaas en een lekker eitje. En natuurlijk een lekker glas melk. Er werd heerlijk gesmikkeld en gesmuld!

 

 


 

Home       |        Webmail       |       Contact
Copyright © 2006 o.b.s. De Driemaster. Alle rechten voorbehouden.
Niets van deze pagina mag zonder toestemming worden gedupliceerd.